TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie klubu TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Platerówka - Chmielanka Chmieleń 1:2
  • Sudety Giebułtów - Bazalt Sulików 2:1
  • Iskra Łagów - Stella Lubomierz 2:7
  • Olsza Olszyna - Skalnik Rębiszów 3:1
  • Cosmos Radzimów - Błękitni Studniska 4:1
  • Pogoń Markocice - Kwisa Świeradów - Zdrój 4:2
  • LSZ Radostów - LKS Jaśnica Opolno 2:4
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Tomasz_Miakienko 4
2. bodzio26 3
3. chowan10 2

Losowa galeria

TKKF Kwisa - Skalnik Rębiszów 5-1 (1-1)
Ładowanie...

Sport.pl

Kalendarium

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Terminarz 2014/15

 

 Kolejka 1 - 17 sierpnia

 

 

Sudety Giebułtów - Orzeł Platerówka  
Chmielanka Chmieleń - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
Bazalt Sulików - Olsza Olszyna Lubańska  
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów  
Skalnik Rębiszów - Pogoń Markocice  
Błękitni Studniska Dolne - Jaśnica Opolno Zdrój  
Kwisa Świeradów Zdrój - LZS Radostów  

 

 

 Kolejka 2 - 24 sierpnia

 

 

Orzeł Platerówka - LZS Radostów  
Jaśnica Opolno Zdrój - Kwisa Świeradów Zdrój  
Pogoń Markocice - Błękitni Studniska Dolne  
Cosmos Radzimów - Skalnik Rębiszów  
Olsza Olszyna Lubańska - Stella Lubomierz  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Bazalt Sulików  
Sudety Giebułtów - Chmielanka Chmieleń  

 

 

 Kolejka 3 - 31 sierpnia

 

 

Chmielanka Chmieleń - Orzeł Platerówka  
Bazalt Sulików - Sudety Giebułtów  
Stella Lubomierz - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
Skalnik Rębiszów - Olsza Olszyna Lubańska  
Błękitni Studniska Dolne - Cosmos Radzimów  
Kwisa Świeradów Zdrój - Pogoń Markocice  
LZS Radostów - Jaśnica Opolno Zdrój  

 

 

 Kolejka 4 - 7 września

 

 

Orzeł Platerówka - Jaśnica Opolno Zdrój  
Pogoń Markocice - LZS Radostów  
Cosmos Radzimów - Kwisa Świeradów Zdrój  
Olsza Olszyna Lubańska - Błękitni Studniska Dolne  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Skalnik Rębiszów  
Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz  
Chmielanka Chmieleń - Bazalt Sulików  

 

 

 Kolejka 5 - 14 września

 

 

Bazalt Sulików - Orzeł Platerówka  
Stella Lubomierz - Chmielanka Chmieleń  
Skalnik Rębiszów - Sudety Giebułtów  
Błękitni Studniska Dolne - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
Kwisa Świeradów Zdrój - Olsza Olszyna Lubańska  
LZS Radostów - Cosmos Radzimów  
Jaśnica Opolno Zdrój - Pogoń Markocice  

 

 

 Kolejka 6 - 21 września

 

 

Orzeł Platerówka - Pogoń Markocice  
Cosmos Radzimów - Jaśnica Opolno Zdrój  
Olsza Olszyna Lubańska - LZS Radostów  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Kwisa Świeradów Zdrój  
Sudety Giebułtów - Błękitni Studniska Dolne  
Chmielanka Chmieleń - Skalnik Rębiszów  
Bazalt Sulików - Stella Lubomierz  

 

 

 Kolejka 7 - 28 września

 

 

Stella Lubomierz - Orzeł Platerówka  
Skalnik Rębiszów - Bazalt Sulików  
Błękitni Studniska Dolne - Chmielanka Chmieleń  
Kwisa Świeradów Zdrój - Sudety Giebułtów  
LZS Radostów - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
Jaśnica Opolno Zdrój - Olsza Olszyna Lubańska  
Pogoń Markocice - Cosmos Radzimów  

 

 

 Kolejka 8 - 5 października

 

 

Orzeł Platerówka - Cosmos Radzimów  
Olsza Olszyna Lubańska - Pogoń Markocice  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Jaśnica Opolno Zdrój  
Sudety Giebułtów - LZS Radostów  
Chmielanka Chmieleń - Kwisa Świeradów Zdrój  
Bazalt Sulików - Błękitni Studniska Dolne  
Stella Lubomierz - Skalnik Rębiszów  

 

 

 Kolejka 9 - 12 października

 

 

Skalnik Rębiszów - Orzeł Platerówka  
Błękitni Studniska Dolne - Stella Lubomierz  
Kwisa Świeradów Zdrój - Bazalt Sulików  
LZS Radostów - Chmielanka Chmieleń  
Jaśnica Opolno Zdrój - Sudety Giebułtów  
Pogoń Markocice - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
Cosmos Radzimów - Olsza Olszyna Lubańska  

 

 

 Kolejka 10 - 19 października

 

 

Orzeł Platerówka - Olsza Olszyna Lubańska  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Cosmos Radzimów  
Sudety Giebułtów - Pogoń Markocice  
Chmielanka Chmieleń - Jaśnica Opolno Zdrój  
Bazalt Sulików - LZS Radostów  
Stella Lubomierz - Kwisa Świeradów Zdrój  
Skalnik Rębiszów - Błękitni Studniska Dolne  

 

 

 Kolejka 11 - 26 października

 

 

Błękitni Studniska Dolne - Orzeł Platerówka  
Kwisa Świeradów Zdrój - Skalnik Rębiszów  
LZS Radostów - Stella Lubomierz  
Jaśnica Opolno Zdrój - Bazalt Sulików  
Pogoń Markocice - Chmielanka Chmieleń  
Cosmos Radzimów - Sudety Giebułtów  
Olsza Olszyna Lubańska - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  

 

 

 Kolejka 12 - 2 listopada

 

 

Orzeł Platerówka - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
Sudety Giebułtów - Olsza Olszyna Lubańska  
Chmielanka Chmieleń - Cosmos Radzimów  
Bazalt Sulików - Pogoń Markocice  
Stella Lubomierz - Jaśnica Opolno Zdrój  
Skalnik Rębiszów - LZS Radostów  
Błękitni Studniska Dolne - Kwisa Świeradów Zdrój  

 

 

 Kolejka 13 - 9 listopada

 

 

Kwisa Świeradów Zdrój - Orzeł Platerówka  
LZS Radostów - Błękitni Studniska Dolne  
Jaśnica Opolno Zdrój - Skalnik Rębiszów  
Pogoń Markocice - Stella Lubomierz  
Cosmos Radzimów - Bazalt Sulików  
Olsza Olszyna Lubańska - Chmielanka Chmieleń  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Sudety Giebułtów  

 

 

 Kolejka 14

 

 

Orzeł Platerówka - Sudety Giebułtów  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Chmielanka Chmieleń  
Olsza Olszyna Lubańska - Bazalt Sulików  
Cosmos Radzimów - Stella Lubomierz  
Pogoń Markocice - Skalnik Rębiszów  
Jaśnica Opolno Zdrój - Błękitni Studniska Dolne  
LZS Radostów - Kwisa Świeradów Zdrój  

 

 

 Kolejka 15

 

 

LZS Radostów - Orzeł Platerówka  
Kwisa Świeradów Zdrój - Jaśnica Opolno Zdrój  
Błękitni Studniska Dolne - Pogoń Markocice  
Skalnik Rębiszów - Cosmos Radzimów  
Stella Lubomierz - Olsza Olszyna Lubańska  
Bazalt Sulików - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
Chmielanka Chmieleń - Sudety Giebułtów  

 

 

 Kolejka 16

 

 

Orzeł Platerówka - Chmielanka Chmieleń  
Sudety Giebułtów - Bazalt Sulików  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Stella Lubomierz  
Olsza Olszyna Lubańska - Skalnik Rębiszów  
Cosmos Radzimów - Błękitni Studniska Dolne  
Pogoń Markocice - Kwisa Świeradów Zdrój  
Jaśnica Opolno Zdrój - LZS Radostów  

 

 

 Kolejka 17

 

 

Jaśnica Opolno Zdrój - Orzeł Platerówka  
LZS Radostów - Pogoń Markocice  
Kwisa Świeradów Zdrój - Cosmos Radzimów  
Błękitni Studniska Dolne - Olsza Olszyna Lubańska  
Skalnik Rębiszów - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
Stella Lubomierz - Sudety Giebułtów  
Bazalt Sulików - Chmielanka Chmieleń  

 

 

 Kolejka 18

 

 

Orzeł Platerówka - Bazalt Sulików  
Chmielanka Chmieleń - Stella Lubomierz  
Sudety Giebułtów - Skalnik Rębiszów  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Błękitni Studniska Dolne  
Olsza Olszyna Lubańska - Kwisa Świeradów Zdrój  
Cosmos Radzimów - LZS Radostów  
Pogoń Markocice - Jaśnica Opolno Zdrój  

 

 

 Kolejka 19

 

 

Pogoń Markocice - Orzeł Platerówka  
Jaśnica Opolno Zdrój - Cosmos Radzimów  
LZS Radostów - Olsza Olszyna Lubańska  
Kwisa Świeradów Zdrój - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
Błękitni Studniska Dolne - Sudety Giebułtów  
Skalnik Rębiszów - Chmielanka Chmieleń  
Stella Lubomierz - Bazalt Sulików  

 

 

 Kolejka 20

 

 

Orzeł Platerówka - Stella Lubomierz  
Bazalt Sulików - Skalnik Rębiszów  
Chmielanka Chmieleń - Błękitni Studniska Dolne  
Sudety Giebułtów - Kwisa Świeradów Zdrój  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - LZS Radostów  
Olsza Olszyna Lubańska - Jaśnica Opolno Zdrój  
Cosmos Radzimów - Pogoń Markocice  

 

 

 Kolejka 21

 

 

Cosmos Radzimów - Orzeł Platerówka  
Pogoń Markocice - Olsza Olszyna Lubańska  
Jaśnica Opolno Zdrój - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
LZS Radostów - Sudety Giebułtów  
Kwisa Świeradów Zdrój - Chmielanka Chmieleń  
Błękitni Studniska Dolne - Bazalt Sulików  
Skalnik Rębiszów - Stella Lubomierz  

 

 

 Kolejka 22

 

 

Orzeł Platerówka - Skalnik Rębiszów  
Stella Lubomierz - Błękitni Studniska Dolne  
Bazalt Sulików - Kwisa Świeradów Zdrój  
Chmielanka Chmieleń - LZS Radostów  
Sudety Giebułtów - Jaśnica Opolno Zdrój  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Pogoń Markocice  
Olsza Olszyna Lubańska - Cosmos Radzimów  

 

 

 Kolejka 23

 

 

Olsza Olszyna Lubańska - Orzeł Platerówka  
Cosmos Radzimów - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)  
Pogoń Markocice - Sudety Giebułtów  
Jaśnica Opolno Zdrój - Chmielanka Chmieleń  
LZS Radostów - Bazalt Sulików  
Kwisa Świeradów Zdrój - Stella Lubomierz  
Błękitni Studniska Dolne - Skalnik Rębiszów  

 

 

 Kolejka 24

 

 

Orzeł Platerówka - Błękitni Studniska Dolne  
Skalnik Rębiszów - Kwisa Świeradów Zdrój  
Stella Lubomierz - LZS Radostów  
Bazalt Sulików - Jaśnica Opolno Zdrój  
Chmielanka Chmieleń - Pogoń Markocice  
Sudety Giebułtów - Cosmos Radzimów  
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Olsza Olszyna Lubańska  

 

 

 Kolejka 25

 

 

Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Orzeł Platerówka  
Olsza Olszyna Lubańska - Sudety Giebułtów  
Cosmos Radzimów - Chmielanka Chmieleń  
Pogoń Markocice - Bazalt Sulików  
Jaśnica Opolno Zdrój - Stella Lubomierz  
LZS Radostów - Skalnik Rębiszów  
Kwisa Świeradów Zdrój - Błękitni Studniska Dolne  

 

 

 Kolejka 26

 

 

Orzeł Platerówka - Kwisa Świeradów Zdrój  
Błękitni Studniska Dolne - LZS Radostów  
Skalnik Rębiszów - Jaśnica Opolno Zdrój  
Stella Lubomierz - Pogoń Markocice  
Bazalt Sulików - Cosmos Radzimów  
Chmielanka Chmieleń - Olsza Olszyna Lubańska  
Sudety Giebułtów - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)

 

 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pogoń MarkociceKwisa Świeradów-Zdrój
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów-Zdrój
2015-04-12, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Orzeł Platerówka 1:2 Chmielanka Chmieleń
Sudety Giebułtów 2:1 Bazalt Sulików
Iskra Łagów 2:7 Stella Lubomierz
Olsza Olszyna 3:1 Skalnik Rębiszów
Cosmos Radzimów 4:1 Błękitni Studniska
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów - Zdrój
LSZ Radostów 2:4 LKS Jaśnica Opolno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Pogoń Markocice - LSZ Radostów
Kwisa Świeradów - Zdrój - Cosmos Radzimów
Olsza Olszyna - Błękitni Studniska
Iskra Łagów - Skalnik Rębiszów
Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz
Bazalt Sulików - Chmielanka Chmieleń
LKS Jaśnica Opolno - Orzeł Platerówka

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Ankiety

Czy Kwisa Świeradów ma szanse powalczyć o awans do kl O

Facebook

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 126, wczoraj: 233
ogółem: 1 124 513

statystyki szczegółowe