TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie klubu TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Platerówka - Chmielanka Chmieleń 1:2
  • Sudety Giebułtów - Bazalt Sulików 2:1
  • Iskra Łagów - Stella Lubomierz 2:7
  • Olsza Olszyna - Skalnik Rębiszów 3:1
  • Cosmos Radzimów - Błękitni Studniska 4:1
  • Pogoń Markocice - Kwisa Świeradów - Zdrój 4:2
  • LSZ Radostów - LKS Jaśnica Opolno 2:4
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Tomasz_Miakienko 4
2. bodzio26 3
3. chowan10 2

Losowa galeria

Puchar Polski: Kwisa Świeradów 1:4 (0:1) Włókniarz Mirsk
Ładowanie...

Sport.pl

Kalendarium

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

02

10-2017

pon.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KL B

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

KS Pławna-Kwisa Kierżno

LZS Kotliska-Cosmos Milików

Bazalt Wojciechów-Bielany Biedrzychowice

Kwisa Mroczkowice-Pogoń Wleń

LZS Sobota-LZS Kościelnik

Zbylut Zbylutów-Fatma Pobiedna

LZS Niwnice-Rolnik Rząsiny

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Kwisa Kierżno-Rolnik Rząsiny

Fatma Pobiedna-LZS Niwnice

LZS Kościelnik-Zbylut Zbylutów

Pogoń Wleń-LZS Sobota

Bielany Biedrzychowice-Kwisa Mroczkowice

Cosmos Milików-Bazalt Wojciechów

KS Pławna-LZS Kotliska

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

LZS Kotliska-Kwisa Kierżno

Bazalt Wojciechów-KS Pławna

Kwisa Mroczkowice-Cosmos Milików

LZS Sobota-Bielany Biedrzychowice

Zbylut Zbylutów-Pogoń Wleń

LZS Niwnice-LZS Kościelnik

Rolnik Rząsiny-Fatma Pobiedna

Kolejka 4 - 6-7 września

Kwisa Kierżno-Fatma Pobiedna

LZS Kościelnik-Rolnik Rząsiny

Pogoń Wleń-LZS Niwnice

Bielany Biedrzychowice-Zbylut Zbylutów

Cosmos Milików-LZS Sobota

KS Pławna-Kwisa Mroczkowice

LZS Kotliska-Bazalt Wojciechów

Kolejka 5 - 13-14 września

Bazalt Wojciechów-Kwisa Kierżno

Kwisa Mroczkowice-LZS Kotliska

LZS Sobota-KS Pławna

Zbylut Zbylutów-Cosmos Milików

LZS Niwnice-Bielany Biedrzychowice

Rolnik Rząsiny-Pogoń Wleń

Fatma Pobiedna-LZS Kościelnik

Kolejka 6 - 20-21 września

Kwisa Kierżno-LZS Kościelnik

Pogoń Wleń-Fatma Pobiedna

Bielany Biedrzychowice-Rolnik Rząsiny

Cosmos Milików-LZS Niwnice

KS Pławna-Zbylut Zbylutów

LZS Kotliska-LZS Sobota

Bazalt Wojciechów-Kwisa Mroczkowice

Kolejka 7 - 27-28 września

Kwisa Mroczkowice-Kwisa Kierżno

LZS Sobota-Bazalt Wojciechów

Zbylut Zbylutów-LZS Kotliska

LZS Niwnice-KS Pławna

Rolnik Rząsiny-Cosmos Milików

Fatma Pobiedna-Bielany Biedrzychowice

LZS Kościelnik-Pogoń Wleń

Kolejka 8 - 4-5 października

Kwisa Kierżno-Pogoń Wleń

Bielany Biedrzychowice-LZS Kościelnik

Cosmos Milików-Fatma Pobiedna

KS Pławna-Rolnik Rząsiny

LZS Kotliska-LZS Niwnice

Bazalt Wojciechów-Zbylut Zbylutów

Kwisa Mroczkowice-LZS Sobota

Kolejka 9 - 11-12 października

LZS Sobota-Kwisa Kierżno

Zbylut Zbylutów-Kwisa Mroczkowice

LZS Niwnice-Bazalt Wojciechów

Rolnik Rząsiny-LZS Kotliska

Fatma Pobiedna-KS Pławna

LZS Kościelnik-Cosmos Milików

Pogoń Wleń-Bielany Biedrzychowice

Kolejka 10 - 18-19 października

Kwisa Kierżno-Bielany Biedrzychowice

Cosmos Milików-Pogoń Wleń

KS Pławna-LZS Kościelnik

LZS Kotliska-Fatma Pobiedna

Bazalt Wojciechów-Rolnik Rząsiny

Kwisa Mroczkowice-LZS Niwnice

LZS Sobota-Zbylut Zbylutów

Kolejka 11 - 25-26 października

Zbylut Zbylutów-Kwisa Kierżno

LZS Niwnice-LZS Sobota

Rolnik Rząsiny-Kwisa Mroczkowice

Fatma Pobiedna-Bazalt Wojciechów

LZS Kościelnik-LZS Kotliska

Pogoń Wleń-KS Pławna

Bielany Biedrzychowice-Cosmos Milików

Kolejka 12 - 2 listopada

Kwisa Kierżno-Cosmos Milików

KS Pławna-Bielany Biedrzychowice

LZS Kotliska-Pogoń Wleń

Bazalt Wojciechów-LZS Kościelnik

Kwisa Mroczkowice-Fatma Pobiedna

LZS Sobota-Rolnik Rząsiny

Zbylut Zbylutów-LZS Niwnice

Kolejka 13 - 8-9 listopada

LZS Niwnice-Kwisa Kierżno

Rolnik Rząsiny-Zbylut Zbylutów

Fatma Pobiedna-LZS Sobota

LZS Kościelnik-Kwisa Mroczkowice

Pogoń Wleń-Bazalt Wojciechów

Bielany Biedrzychowice-LZS Kotliska

Cosmos Milików-KS Pławna

Kolejka 14

Kwisa Kierżno-KS Pławna

Cosmos Milików-LZS Kotliska

Bielany Biedrzychowice-Bazalt Wojciechów

Pogoń Wleń-Kwisa Mroczkowice

LZS Kościelnik-LZS Sobota

Fatma Pobiedna-Zbylut Zbylutów

Rolnik Rząsiny-LZS Niwnice

Kolejka 15

Rolnik Rząsiny-Kwisa Kierżno

LZS Niwnice-Fatma Pobiedna

Zbylut Zbylutów-LZS Kościelnik

LZS Sobota-Pogoń Wleń

Kwisa Mroczkowice-Bielany Biedrzychowice

Bazalt Wojciechów-Cosmos Milików

LZS Kotliska-KS Pławna

Kolejka 16

Kwisa Kierżno-LZS Kotliska

KS Pławna-Bazalt Wojciechów

Cosmos Milików-Kwisa Mroczkowice

Bielany Biedrzychowice-LZS Sobota

Pogoń Wleń-Zbylut Zbylutów

LZS Kościelnik-LZS Niwnice

Fatma Pobiedna-Rolnik Rząsiny

Kolejka 17

Fatma Pobiedna-Kwisa Kierżno

Rolnik Rząsiny-LZS Kościelnik

LZS Niwnice-Pogoń Wleń

Zbylut Zbylutów-Bielany Biedrzychowice

LZS Sobota-Cosmos Milików

Kwisa Mroczkowice-KS Pławna

Bazalt Wojciechów-LZS Kotliska

Kolejka 18

Kwisa Kierżno-Bazalt Wojciechów

LZS Kotliska-Kwisa Mroczkowice

KS Pławna-LZS Sobota

Cosmos Milików-Zbylut Zbylutów

Bielany Biedrzychowice-LZS Niwnice

Pogoń Wleń-Rolnik Rząsiny

LZS Kościelnik-Fatma Pobiedna

Kolejka 19

LZS Kościelnik-Kwisa Kierżno

Fatma Pobiedna-Pogoń Wleń

Rolnik Rząsiny-Bielany Biedrzychowice

LZS Niwnice-Cosmos Milików

Zbylut Zbylutów-KS Pławna

LZS Sobota-LZS Kotliska

Kwisa Mroczkowice-Bazalt Wojciechów

Kolejka 20

Kwisa Kierżno-Kwisa Mroczkowice

Bazalt Wojciechów-LZS Sobota

LZS Kotliska-Zbylut Zbylutów

KS Pławna-LZS Niwnice

Cosmos Milików-Rolnik Rząsiny

Bielany Biedrzychowice-Fatma Pobiedna

Pogoń Wleń-LZS Kościelnik

Kolejka 21

Pogoń Wleń-Kwisa Kierżno

LZS Kościelnik-Bielany Biedrzychowice

Fatma Pobiedna-Cosmos Milików

Rolnik Rząsiny-KS Pławna

LZS Niwnice-LZS Kotliska

Zbylut Zbylutów-Bazalt Wojciechów

LZS Sobota-Kwisa Mroczkowice

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pogoń MarkociceKwisa Świeradów-Zdrój
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów-Zdrój
2015-04-12, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Orzeł Platerówka 1:2 Chmielanka Chmieleń
Sudety Giebułtów 2:1 Bazalt Sulików
Iskra Łagów 2:7 Stella Lubomierz
Olsza Olszyna 3:1 Skalnik Rębiszów
Cosmos Radzimów 4:1 Błękitni Studniska
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów - Zdrój
LSZ Radostów 2:4 LKS Jaśnica Opolno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Pogoń Markocice - LSZ Radostów
Kwisa Świeradów - Zdrój - Cosmos Radzimów
Olsza Olszyna - Błękitni Studniska
Iskra Łagów - Skalnik Rębiszów
Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz
Bazalt Sulików - Chmielanka Chmieleń
LKS Jaśnica Opolno - Orzeł Platerówka

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Ankiety

Czy Kwisa Świeradów ma szanse powalczyć o awans do kl O

Facebook

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 142, wczoraj: 145
ogółem: 1 113 277

statystyki szczegółowe