TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie klubu TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Platerówka - Chmielanka Chmieleń 1:2
  • Sudety Giebułtów - Bazalt Sulików 2:1
  • Iskra Łagów - Stella Lubomierz 2:7
  • Olsza Olszyna - Skalnik Rębiszów 3:1
  • Cosmos Radzimów - Błękitni Studniska 4:1
  • Pogoń Markocice - Kwisa Świeradów - Zdrój 4:2
  • LSZ Radostów - LKS Jaśnica Opolno 2:4
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Tomasz_Miakienko 4
2. bodzio26 3
3. chowan10 2

Losowa galeria

TKKF Kwisa - Skalnik Rębiszów 5-1 (1-1)
Ładowanie...

Sport.pl

Kalendarium

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kl A

Kolejka 1 - 17 sierpnia

 

Rudawy Janowice Wielkie-Lechia Piechowice

Bóbr Marciszów-Orzeł Wojcieszów

Chojnik Jelenia Góra-Olimpia II Kowary

Nysa Wolbromek-Piast Bolków

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Pogoń Świerzawa

Czarni Przedwojów-Orzeł Lubawka

Julia Szklarska Poręba-KS Łomnica

 

Kolejka 2 - 24 sierpnia

 

Lechia Piechowice-KS Łomnica

Orzeł Lubawka-Julia Szklarska Poręba

Pogoń Świerzawa-Czarni Przedwojów

Piast Bolków-KS 1946 Chełmsko Śląskie

Olimpia II Kowary-Nysa Wolbromek

Orzeł Wojcieszów-Chojnik Jelenia Góra

Rudawy Janowice Wielkie-Bóbr Marciszów

 

Kolejka 3 - 31 sierpnia

 

Bóbr Marciszów-Lechia Piechowice

Chojnik Jelenia Góra-Rudawy Janowice Wielkie

Nysa Wolbromek-Orzeł Wojcieszów

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Olimpia II Kowary

Czarni Przedwojów-Piast Bolków

Julia Szklarska Poręba-Pogoń Świerzawa

KS Łomnica-Orzeł Lubawka

 

Kolejka 4 - 7 września

 

Lechia Piechowice-Orzeł Lubawka

Pogoń Świerzawa-KS Łomnica

Piast Bolków-Julia Szklarska Poręba

Olimpia II Kowary-Czarni Przedwojów

Orzeł Wojcieszów-KS 1946 Chełmsko Śląskie

Rudawy Janowice Wielkie-Nysa Wolbromek

Bóbr Marciszów-Chojnik Jelenia Góra

 

Kolejka 5 - 14 września

 

Chojnik Jelenia Góra-Lechia Piechowice

Nysa Wolbromek-Bóbr Marciszów

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Rudawy Janowice Wielkie

Czarni Przedwojów-Orzeł Wojcieszów

Julia Szklarska Poręba-Olimpia II Kowary

KS Łomnica-Piast Bolków

Orzeł Lubawka-Pogoń Świerzawa

 

Kolejka 6 - 21 września

 

Lechia Piechowice-Pogoń Świerzawa

Piast Bolków-Orzeł Lubawka

Olimpia II Kowary-KS Łomnica

Orzeł Wojcieszów-Julia Szklarska Poręba

Rudawy Janowice Wielkie-Czarni Przedwojów

Bóbr Marciszów-KS 1946 Chełmsko Śląskie

Chojnik Jelenia Góra-Nysa Wolbromek

 

Kolejka 7 - 28 września

 

Nysa Wolbromek-Lechia Piechowice

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Chojnik Jelenia Góra

Czarni Przedwojów-Bóbr Marciszów

Julia Szklarska Poręba-Rudawy Janowice Wielkie

KS Łomnica-Orzeł Wojcieszów

Orzeł Lubawka-Olimpia II Kowary

Pogoń Świerzawa-Piast Bolków

 

Kolejka 8 - 5 października

 

Lechia Piechowice-Piast Bolków

Olimpia II Kowary-Pogoń Świerzawa

Orzeł Wojcieszów-Orzeł Lubawka

Rudawy Janowice Wielkie-KS Łomnica

Bóbr Marciszów-Julia Szklarska Poręba

Chojnik Jelenia Góra-Czarni Przedwojów

Nysa Wolbromek-KS 1946 Chełmsko Śląskie

 

Kolejka 9 - 12 października

 

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Lechia Piechowice

Czarni Przedwojów-Nysa Wolbromek

Julia Szklarska Poręba-Chojnik Jelenia Góra

KS Łomnica-Bóbr Marciszów

Orzeł Lubawka-Rudawy Janowice Wielkie

Pogoń Świerzawa-Orzeł Wojcieszów

Piast Bolków-Olimpia II Kowary

 

Kolejka 10 - 19 października

 

Lechia Piechowice-Olimpia II Kowary

Orzeł Wojcieszów-Piast Bolków

Rudawy Janowice Wielkie-Pogoń Świerzawa

Bóbr Marciszów-Orzeł Lubawka

Chojnik Jelenia Góra-KS Łomnica

Nysa Wolbromek-Julia Szklarska Poręba

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Czarni Przedwojów

 

Kolejka 11 - 26 października

 

Czarni Przedwojów-Lechia Piechowice

Julia Szklarska Poręba-KS 1946 Chełmsko Śląskie

KS Łomnica-Nysa Wolbromek

Orzeł Lubawka-Chojnik Jelenia Góra

Pogoń Świerzawa-Bóbr Marciszów

Piast Bolków-Rudawy Janowice Wielkie

Olimpia II Kowary-Orzeł Wojcieszów

 

Kolejka 12 - 2 listopada

 

Lechia Piechowice-Orzeł Wojcieszów

Rudawy Janowice Wielkie-Olimpia II Kowary

Bóbr Marciszów-Piast Bolków

Chojnik Jelenia Góra-Pogoń Świerzawa

Nysa Wolbromek-Orzeł Lubawka

KS 1946 Chełmsko Śląskie-KS Łomnica

Czarni Przedwojów-Julia Szklarska Poręba

 

Kolejka 13 - 9 listopada

 

Julia Szklarska Poręba-Lechia Piechowice

KS Łomnica-Czarni Przedwojów

Orzeł Lubawka-KS 1946 Chełmsko Śląskie

Pogoń Świerzawa-Nysa Wolbromek

Piast Bolków-Chojnik Jelenia Góra

Olimpia II Kowary-Bóbr Marciszów

Orzeł Wojcieszów-Rudawy Janowice Wielkie

 

Kolejka 14

 

Lechia Piechowice-Rudawy Janowice Wielkie

Orzeł Wojcieszów-Bóbr Marciszów

Olimpia II Kowary-Chojnik Jelenia Góra

Piast Bolków-Nysa Wolbromek

Pogoń Świerzawa-KS 1946 Chełmsko Śląskie

Orzeł Lubawka-Czarni Przedwojów

KS Łomnica-Julia Szklarska Poręba

 

Kolejka 15

 

KS Łomnica-Lechia Piechowice

Julia Szklarska Poręba-Orzeł Lubawka

Czarni Przedwojów-Pogoń Świerzawa

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Piast Bolków

Nysa Wolbromek-Olimpia II Kowary

Chojnik Jelenia Góra-Orzeł Wojcieszów

Bóbr Marciszów-Rudawy Janowice Wielkie

 

Kolejka 16

 

Lechia Piechowice-Bóbr Marciszów

Rudawy Janowice Wielkie-Chojnik Jelenia Góra

Orzeł Wojcieszów-Nysa Wolbromek

Olimpia II Kowary-KS 1946 Chełmsko Śląskie

Piast Bolków-Czarni Przedwojów

Pogoń Świerzawa-Julia Szklarska Poręba

Orzeł Lubawka-KS Łomnica

 

Kolejka 17

 

Orzeł Lubawka-Lechia Piechowice

KS Łomnica-Pogoń Świerzawa

Julia Szklarska Poręba-Piast Bolków

Czarni Przedwojów-Olimpia II Kowary

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Orzeł Wojcieszów

Nysa Wolbromek-Rudawy Janowice Wielkie

Chojnik Jelenia Góra-Bóbr Marciszów

 

Kolejka 18

 

Lechia Piechowice-Chojnik Jelenia Góra

Bóbr Marciszów-Nysa Wolbromek

Rudawy Janowice Wielkie-KS 1946 Chełmsko Śląskie

Orzeł Wojcieszów-Czarni Przedwojów

Olimpia II Kowary-Julia Szklarska Poręba

Piast Bolków-KS Łomnica

Pogoń Świerzawa-Orzeł Lubawka

 

Kolejka 19

 

Pogoń Świerzawa-Lechia Piechowice

Orzeł Lubawka-Piast Bolków

KS Łomnica-Olimpia II Kowary

Julia Szklarska Poręba-Orzeł Wojcieszów

Czarni Przedwojów-Rudawy Janowice Wielkie

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Bóbr Marciszów

Nysa Wolbromek-Chojnik Jelenia Góra

 

Kolejka 20

 

Lechia Piechowice-Nysa Wolbromek

Chojnik Jelenia Góra-KS 1946 Chełmsko Śląskie

Bóbr Marciszów-Czarni Przedwojów

Rudawy Janowice Wielkie-Julia Szklarska Poręba

Orzeł Wojcieszów-KS Łomnica

Olimpia II Kowary-Orzeł Lubawka

Piast Bolków-Pogoń Świerzawa

 

Kolejka 21

 

Piast Bolków-Lechia Piechowice

Pogoń Świerzawa-Olimpia II Kowary

Orzeł Lubawka-Orzeł Wojcieszów

KS Łomnica-Rudawy Janowice Wielkie

Julia Szklarska Poręba-Bóbr Marciszów

Czarni Przedwojów-Chojnik Jelenia Góra

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Nysa Wolbromek

 

Kolejka 22

 

Lechia Piechowice-KS 1946 Chełmsko Śląskie

Nysa Wolbromek-Czarni Przedwojów

Chojnik Jelenia Góra-Julia Szklarska Poręba

Bóbr Marciszów-KS Łomnica

Rudawy Janowice Wielkie-Orzeł Lubawka

Orzeł Wojcieszów-Pogoń Świerzawa

Olimpia II Kowary-Piast Bolków

 

Kolejka 23

 

Olimpia II Kowary-Lechia Piechowice

Piast Bolków-Orzeł Wojcieszów

Pogoń Świerzawa-Rudawy Janowice Wielkie

Orzeł Lubawka-Bóbr Marciszów

KS Łomnica-Chojnik Jelenia Góra

Julia Szklarska Poręba-Nysa Wolbromek

Czarni Przedwojów-KS 1946 Chełmsko Śląskie

 

Kolejka 24

 

Lechia Piechowice-Czarni Przedwojów

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Julia Szklarska Poręba

Nysa Wolbromek-KS Łomnica

Chojnik Jelenia Góra-Orzeł Lubawka

Bóbr Marciszów-Pogoń Świerzawa

Rudawy Janowice Wielkie-Piast Bolków

Orzeł Wojcieszów-Olimpia II Kowary

 

Kolejka 25

 

Orzeł Wojcieszów-Lechia Piechowice

Olimpia II Kowary-Rudawy Janowice Wielkie

Piast Bolków-Bóbr Marciszów

Pogoń Świerzawa-Chojnik Jelenia Góra

Orzeł Lubawka-Nysa Wolbromek

KS Łomnica-KS 1946 Chełmsko Śląskie

Julia Szklarska Poręba-Czarni Przedwojów

 

Kolejka 26

 

Lechia Piechowice-Julia Szklarska Poręba

Czarni Przedwojów-KS Łomnica

KS 1946 Chełmsko Śląskie-Orzeł Lubawka

Nysa Wolbromek-Pogoń Świerzawa

Chojnik Jelenia Góra-Piast Bolków

Bóbr Marciszów-Olimpia II Kowary

Rudawy Janowice Wielkie-Orzeł Wojcieszów

 
 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pogoń MarkociceKwisa Świeradów-Zdrój
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów-Zdrój
2015-04-12, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Orzeł Platerówka 1:2 Chmielanka Chmieleń
Sudety Giebułtów 2:1 Bazalt Sulików
Iskra Łagów 2:7 Stella Lubomierz
Olsza Olszyna 3:1 Skalnik Rębiszów
Cosmos Radzimów 4:1 Błękitni Studniska
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów - Zdrój
LSZ Radostów 2:4 LKS Jaśnica Opolno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Pogoń Markocice - LSZ Radostów
Kwisa Świeradów - Zdrój - Cosmos Radzimów
Olsza Olszyna - Błękitni Studniska
Iskra Łagów - Skalnik Rębiszów
Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz
Bazalt Sulików - Chmielanka Chmieleń
LKS Jaśnica Opolno - Orzeł Platerówka

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Ankiety

Czy Kwisa Świeradów ma szanse powalczyć o awans do kl O

Facebook

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 138, wczoraj: 233
ogółem: 1 124 525

statystyki szczegółowe