TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie klubu TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Platerówka - Chmielanka Chmieleń 1:2
  • Sudety Giebułtów - Bazalt Sulików 2:1
  • Iskra Łagów - Stella Lubomierz 2:7
  • Olsza Olszyna - Skalnik Rębiszów 3:1
  • Cosmos Radzimów - Błękitni Studniska 4:1
  • Pogoń Markocice - Kwisa Świeradów - Zdrój 4:2
  • LSZ Radostów - LKS Jaśnica Opolno 2:4
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Tomasz_Miakienko 4
2. bodzio26 3
3. chowan10 2

Losowa galeria

TKKF Kwisa - Skalnik Rębiszów 5-1 (1-1)
Ładowanie...

Sport.pl

Kalendarium

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KL O

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

 

Leśnik Osiecznica-Piast Zawidów

Twardy Świętoszów-GKS Raciborowice

Victoria Ruszów-Piast Wykroty

GKS Warta Bolesławiecka-Olimpia Kamienna Góra

Orliki Węgliniec-Gryf Gryfów Śląski

Lotnik Jeżów Sudecki-Włókniarz Leśna

Piast Dziwiszów-Hutnik Pieńsk

Czarni Lwówek Śląski-Łużyce Lubań

 

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

 

Piast Zawidów-Łużyce Lubań

Hutnik Pieńsk-Czarni Lwówek Śląski

Włókniarz Leśna-Piast Dziwiszów

Gryf Gryfów Śląski-Lotnik Jeżów Sudecki

Olimpia Kamienna Góra-Orliki Węgliniec

Piast Wykroty-GKS Warta Bolesławiecka

GKS Raciborowice-Victoria Ruszów

Leśnik Osiecznica-Twardy Świętoszów

 

Kolejka 3 - 27 sierpnia

 

Twardy Świętoszów-Piast Zawidów

Victoria Ruszów-Leśnik Osiecznica

GKS Warta Bolesławiecka-GKS Raciborowice

Orliki Węgliniec-Piast Wykroty

Lotnik Jeżów Sudecki-Olimpia Kamienna Góra

Piast Dziwiszów-Gryf Gryfów Śląski

Czarni Lwówek Śląski-Włókniarz Leśna

Łużyce Lubań-Hutnik Pieńsk

 

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

 

Piast Zawidów-Hutnik Pieńsk

Włókniarz Leśna-Łużyce Lubań

Gryf Gryfów Śląski-Czarni Lwówek Śląski

Olimpia Kamienna Góra-Piast Dziwiszów

Piast Wykroty-Lotnik Jeżów Sudecki

GKS Raciborowice-Orliki Węgliniec

Leśnik Osiecznica-GKS Warta Bolesławiecka

Twardy Świętoszów-Victoria Ruszów

 

Kolejka 5 - 6-7 września

 

Victoria Ruszów-Piast Zawidów

GKS Warta Bolesławiecka-Twardy Świętoszów

Orliki Węgliniec-Leśnik Osiecznica

Lotnik Jeżów Sudecki-GKS Raciborowice

Piast Dziwiszów-Piast Wykroty

Czarni Lwówek Śląski-Olimpia Kamienna Góra

Łużyce Lubań-Gryf Gryfów Śląski

Hutnik Pieńsk-Włókniarz Leśna

 

Kolejka 6 - 10 września

 

Piast Zawidów-Włókniarz Leśna

Gryf Gryfów Śląski-Hutnik Pieńsk

Olimpia Kamienna Góra-Łużyce Lubań

Piast Wykroty-Czarni Lwówek Śląski

GKS Raciborowice-Piast Dziwiszów

Leśnik Osiecznica-Lotnik Jeżów Sudecki

Twardy Świętoszów-Orliki Węgliniec

Victoria Ruszów-GKS Warta Bolesławiecka

 

Kolejka 7 - 13-14 września

 

GKS Warta Bolesławiecka-Piast Zawidów

Orliki Węgliniec-Victoria Ruszów

Lotnik Jeżów Sudecki-Twardy Świętoszów

Piast Dziwiszów-Leśnik Osiecznica

Czarni Lwówek Śląski-GKS Raciborowice

Łużyce Lubań-Piast Wykroty

Hutnik Pieńsk-Olimpia Kamienna Góra

Włókniarz Leśna-Gryf Gryfów Śląski

 

Kolejka 8 - 20-21 września

 

Piast Zawidów-Gryf Gryfów Śląski

Olimpia Kamienna Góra-Włókniarz Leśna

Piast Wykroty-Hutnik Pieńsk

GKS Raciborowice-Łużyce Lubań

Leśnik Osiecznica-Czarni Lwówek Śląski

Twardy Świętoszów-Piast Dziwiszów

Victoria Ruszów-Lotnik Jeżów Sudecki

GKS Warta Bolesławiecka-Orliki Węgliniec

 

Kolejka 9 - 27-28 września

 

Orliki Węgliniec-Piast Zawidów

Lotnik Jeżów Sudecki-GKS Warta Bolesławiecka

Piast Dziwiszów-Victoria Ruszów

Czarni Lwówek Śląski-Twardy Świętoszów

Łużyce Lubań-Leśnik Osiecznica

Hutnik Pieńsk-GKS Raciborowice

Włókniarz Leśna-Piast Wykroty

Gryf Gryfów Śląski-Olimpia Kamienna Góra

 

Kolejka 10 - 4-5 października

 

Piast Zawidów-Olimpia Kamienna Góra

Piast Wykroty-Gryf Gryfów Śląski

GKS Raciborowice-Włókniarz Leśna

Leśnik Osiecznica-Hutnik Pieńsk

Twardy Świętoszów-Łużyce Lubań

Victoria Ruszów-Czarni Lwówek Śląski

GKS Warta Bolesławiecka-Piast Dziwiszów

Orliki Węgliniec-Lotnik Jeżów Sudecki

 

Kolejka 11 - 11-12 października

 

Lotnik Jeżów Sudecki-Piast Zawidów

Piast Dziwiszów-Orliki Węgliniec

Czarni Lwówek Śląski-GKS Warta Bolesławiecka

Łużyce Lubań-Victoria Ruszów

Hutnik Pieńsk-Twardy Świętoszów

Włókniarz Leśna-Leśnik Osiecznica

Gryf Gryfów Śląski-GKS Raciborowice

Olimpia Kamienna Góra-Piast Wykroty

 

Kolejka 12 - 18-19 października

 

Piast Zawidów-Piast Wykroty

GKS Raciborowice-Olimpia Kamienna Góra

Leśnik Osiecznica-Gryf Gryfów Śląski

Twardy Świętoszów-Włókniarz Leśna

Victoria Ruszów-Hutnik Pieńsk

GKS Warta Bolesławiecka-Łużyce Lubań

Orliki Węgliniec-Czarni Lwówek Śląski

Lotnik Jeżów Sudecki-Piast Dziwiszów

 

Kolejka 13 - 25-26 października

 

Piast Dziwiszów-Piast Zawidów

Czarni Lwówek Śląski-Lotnik Jeżów Sudecki

Łużyce Lubań-Orliki Węgliniec

Hutnik Pieńsk-GKS Warta Bolesławiecka

Włókniarz Leśna-Victoria Ruszów

Gryf Gryfów Śląski-Twardy Świętoszów

Olimpia Kamienna Góra-Leśnik Osiecznica

Piast Wykroty-GKS Raciborowice

 

Kolejka 14 - 2 listopada

 

Piast Zawidów-GKS Raciborowice

Leśnik Osiecznica-Piast Wykroty

Twardy Świętoszów-Olimpia Kamienna Góra

Victoria Ruszów-Gryf Gryfów Śląski

GKS Warta Bolesławiecka-Włókniarz Leśna

Orliki Węgliniec-Hutnik Pieńsk

Lotnik Jeżów Sudecki-Łużyce Lubań

Piast Dziwiszów-Czarni Lwówek Śląski

 

Kolejka 15 - 8-9 listopada

 

Czarni Lwówek Śląski-Piast Zawidów

Łużyce Lubań-Piast Dziwiszów

Hutnik Pieńsk-Lotnik Jeżów Sudecki

Włókniarz Leśna-Orliki Węgliniec

Gryf Gryfów Śląski-GKS Warta Bolesławiecka

Olimpia Kamienna Góra-Victoria Ruszów

Piast Wykroty-Twardy Świętoszów

GKS Raciborowice-Leśnik Osiecznica

 

Kolejka 16

 

Piast Zawidów-Leśnik Osiecznica

GKS Raciborowice-Twardy Świętoszów

Piast Wykroty-Victoria Ruszów

Olimpia Kamienna Góra-GKS Warta Bolesławiecka

Gryf Gryfów Śląski-Orliki Węgliniec

Włókniarz Leśna-Lotnik Jeżów Sudecki

Hutnik Pieńsk-Piast Dziwiszów

Łużyce Lubań-Czarni Lwówek Śląski

 

Kolejka 17

 

Łużyce Lubań-Piast Zawidów

Czarni Lwówek Śląski-Hutnik Pieńsk

Piast Dziwiszów-Włókniarz Leśna

Lotnik Jeżów Sudecki-Gryf Gryfów Śląski

Orliki Węgliniec-Olimpia Kamienna Góra

GKS Warta Bolesławiecka-Piast Wykroty

Victoria Ruszów-GKS Raciborowice

Twardy Świętoszów-Leśnik Osiecznica

 

Kolejka 18

 

Piast Zawidów-Twardy Świętoszów

Leśnik Osiecznica-Victoria Ruszów

GKS Raciborowice-GKS Warta Bolesławiecka

Piast Wykroty-Orliki Węgliniec

Olimpia Kamienna Góra-Lotnik Jeżów Sudecki

Gryf Gryfów Śląski-Piast Dziwiszów

Włókniarz Leśna-Czarni Lwówek Śląski

Hutnik Pieńsk-Łużyce Lubań

 

Kolejka 19

 

Hutnik Pieńsk-Piast Zawidów

Łużyce Lubań-Włókniarz Leśna

Czarni Lwówek Śląski-Gryf Gryfów Śląski

Piast Dziwiszów-Olimpia Kamienna Góra

Lotnik Jeżów Sudecki-Piast Wykroty

Orliki Węgliniec-GKS Raciborowice

GKS Warta Bolesławiecka-Leśnik Osiecznica

Victoria Ruszów-Twardy Świętoszów

 

Kolejka 20

 

Piast Zawidów-Victoria Ruszów

Twardy Świętoszów-GKS Warta Bolesławiecka

Leśnik Osiecznica-Orliki Węgliniec

GKS Raciborowice-Lotnik Jeżów Sudecki

Piast Wykroty-Piast Dziwiszów

Olimpia Kamienna Góra-Czarni Lwówek Śląski

Gryf Gryfów Śląski-Łużyce Lubań

Włókniarz Leśna-Hutnik Pieńsk

 

Kolejka 21

 

Włókniarz Leśna-Piast Zawidów

Hutnik Pieńsk-Gryf Gryfów Śląski

Łużyce Lubań-Olimpia Kamienna Góra

Czarni Lwówek Śląski-Piast Wykroty

Piast Dziwiszów-GKS Raciborowice

Lotnik Jeżów Sudecki-Leśnik Osiecznica

Orliki Węgliniec-Twardy Świętoszów

GKS Warta Bolesławiecka-Victoria Ruszów

 

Kolejka 22

 

Piast Zawidów-GKS Warta Bolesławiecka

Victoria Ruszów-Orliki Węgliniec

Twardy Świętoszów-Lotnik Jeżów Sudecki

Leśnik Osiecznica-Piast Dziwiszów

GKS Raciborowice-Czarni Lwówek Śląski

Piast Wykroty-Łużyce Lubań

Olimpia Kamienna Góra-Hutnik Pieńsk

Gryf Gryfów Śląski-Włókniarz Leśna

 

Kolejka 23

 

Gryf Gryfów Śląski-Piast Zawidów

Włókniarz Leśna-Olimpia Kamienna Góra

Hutnik Pieńsk-Piast Wykroty

Łużyce Lubań-GKS Raciborowice

Czarni Lwówek Śląski-Leśnik Osiecznica

Piast Dziwiszów-Twardy Świętoszów

Lotnik Jeżów Sudecki-Victoria Ruszów

Orliki Węgliniec-GKS Warta Bolesławiecka

 

Kolejka 24

 

Piast Zawidów-Orliki Węgliniec

GKS Warta Bolesławiecka-Lotnik Jeżów Sudecki

Victoria Ruszów-Piast Dziwiszów

Twardy Świętoszów-Czarni Lwówek Śląski

Leśnik Osiecznica-Łużyce Lubań

GKS Raciborowice-Hutnik Pieńsk

Piast Wykroty-Włókniarz Leśna

Olimpia Kamienna Góra-Gryf Gryfów Śląski

 

Kolejka 25

 

Olimpia Kamienna Góra-Piast Zawidów

Gryf Gryfów Śląski-Piast Wykroty

Włókniarz Leśna-GKS Raciborowice

Hutnik Pieńsk-Leśnik Osiecznica

Łużyce Lubań-Twardy Świętoszów

Czarni Lwówek Śląski-Victoria Ruszów

Piast Dziwiszów-GKS Warta Bolesławiecka

Lotnik Jeżów Sudecki-Orliki Węgliniec

 

Kolejka 26

 

Piast Zawidów-Lotnik Jeżów Sudecki

Orliki Węgliniec-Piast Dziwiszów

GKS Warta Bolesławiecka-Czarni Lwówek Śląski

Victoria Ruszów-Łużyce Lubań

Twardy Świętoszów-Hutnik Pieńsk

Leśnik Osiecznica-Włókniarz Leśna

GKS Raciborowice-Gryf Gryfów Śląski

Piast Wykroty-Olimpia Kamienna Góra

 

Kolejka 27

 

Piast Wykroty-Piast Zawidów

Olimpia Kamienna Góra-GKS Raciborowice

Gryf Gryfów Śląski-Leśnik Osiecznica

Włókniarz Leśna-Twardy Świętoszów

Hutnik Pieńsk-Victoria Ruszów

Łużyce Lubań-GKS Warta Bolesławiecka

Czarni Lwówek Śląski-Orliki Węgliniec

Piast Dziwiszów-Lotnik Jeżów Sudecki

 

Kolejka 28

 

Piast Zawidów-Piast Dziwiszów

Lotnik Jeżów Sudecki-Czarni Lwówek Śląski

Orliki Węgliniec-Łużyce Lubań

GKS Warta Bolesławiecka-Hutnik Pieńsk

Victoria Ruszów-Włókniarz Leśna

Twardy Świętoszów-Gryf Gryfów Śląski

Leśnik Osiecznica-Olimpia Kamienna Góra

GKS Raciborowice-Piast Wykroty

 

Kolejka 29

 

GKS Raciborowice-Piast Zawidów

Piast Wykroty-Leśnik Osiecznica

Olimpia Kamienna Góra-Twardy Świętoszów

Gryf Gryfów Śląski-Victoria Ruszów

Włókniarz Leśna-GKS Warta Bolesławiecka

Hutnik Pieńsk-Orliki Węgliniec

Łużyce Lubań-Lotnik Jeżów Sudecki

Czarni Lwówek Śląski-Piast Dziwiszów

 

Kolejka 30

 

Piast Zawidów-Czarni Lwówek Śląski

Piast Dziwiszów-Łużyce Lubań

Lotnik Jeżów Sudecki-Hutnik Pieńsk

Orliki Węgliniec-Włókniarz Leśna

GKS Warta Bolesławiecka-Gryf Gryfów Śląski

Victoria Ruszów-Olimpia Kamienna Góra

Twardy Świętoszów-Piast Wykroty

Leśnik Osiecznica-GKS Raciborowice

 
 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pogoń MarkociceKwisa Świeradów-Zdrój
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów-Zdrój
2015-04-12, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Orzeł Platerówka 1:2 Chmielanka Chmieleń
Sudety Giebułtów 2:1 Bazalt Sulików
Iskra Łagów 2:7 Stella Lubomierz
Olsza Olszyna 3:1 Skalnik Rębiszów
Cosmos Radzimów 4:1 Błękitni Studniska
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów - Zdrój
LSZ Radostów 2:4 LKS Jaśnica Opolno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Pogoń Markocice - LSZ Radostów
Kwisa Świeradów - Zdrój - Cosmos Radzimów
Olsza Olszyna - Błękitni Studniska
Iskra Łagów - Skalnik Rębiszów
Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz
Bazalt Sulików - Chmielanka Chmieleń
LKS Jaśnica Opolno - Orzeł Platerówka

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Ankiety

Czy Kwisa Świeradów ma szanse powalczyć o awans do kl O

Facebook

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 162, wczoraj: 233
ogółem: 1 124 549

statystyki szczegółowe