TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie klubu TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Platerówka - Chmielanka Chmieleń 1:2
  • Sudety Giebułtów - Bazalt Sulików 2:1
  • Iskra Łagów - Stella Lubomierz 2:7
  • Olsza Olszyna - Skalnik Rębiszów 3:1
  • Cosmos Radzimów - Błękitni Studniska 4:1
  • Pogoń Markocice - Kwisa Świeradów - Zdrój 4:2
  • LSZ Radostów - LKS Jaśnica Opolno 2:4
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Tomasz_Miakienko 4
2. bodzio26 3
3. chowan10 2

Losowa galeria

Puchar Polski: Kwisa Świeradów 1:4 (0:1) Włókniarz Mirsk
Ładowanie...

Sport.pl

Kalendarium

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

02

10-2017

pon.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

IV Liga

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

 

Zjednoczeni Żarów-Olimpia Kowary

Włókniarz Mirsk-BKS Bobrzanie Bolesławiec

Widawa Bierutów-Chojnowianka Chojnów

Nysa Zgorzelec-GKS Kobierzyce

KS Polkowice-AKS Strzegom

Orkan Szczedrzykowice-Orzeł Ząbkowice Śląskie

Granica Bogatynia-Sokół Wielka Lipa

LZS Stary Śleszów-Miedź II Legnica

 

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

 

Olimpia Kowary-Miedź II Legnica

Sokół Wielka Lipa-LZS Stary Śleszów

Orzeł Ząbkowice Śląskie-Granica Bogatynia

AKS Strzegom-Orkan Szczedrzykowice

GKS Kobierzyce-KS Polkowice

Chojnowianka Chojnów-Nysa Zgorzelec

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Widawa Bierutów

Zjednoczeni Żarów-Włókniarz Mirsk

 

Kolejka 3 - 27 sierpnia

 

Włókniarz Mirsk-Olimpia Kowary

Widawa Bierutów-Zjednoczeni Żarów

Nysa Zgorzelec-BKS Bobrzanie Bolesławiec

KS Polkowice-Chojnowianka Chojnów

Orkan Szczedrzykowice-GKS Kobierzyce

Granica Bogatynia-AKS Strzegom

LZS Stary Śleszów-Orzeł Ząbkowice Śląskie

Miedź II Legnica-Sokół Wielka Lipa

 

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

 

Olimpia Kowary-Sokół Wielka Lipa

Orzeł Ząbkowice Śląskie-Miedź II Legnica

AKS Strzegom-LZS Stary Śleszów

GKS Kobierzyce-Granica Bogatynia

Chojnowianka Chojnów-Orkan Szczedrzykowice

BKS Bobrzanie Bolesławiec-KS Polkowice

Zjednoczeni Żarów-Nysa Zgorzelec

Włókniarz Mirsk-Widawa Bierutów

 

Kolejka 5 - 6-7 września

 

Widawa Bierutów-Olimpia Kowary

Nysa Zgorzelec-Włókniarz Mirsk

KS Polkowice-Zjednoczeni Żarów

Orkan Szczedrzykowice-BKS Bobrzanie Bolesławiec

Granica Bogatynia-Chojnowianka Chojnów

LZS Stary Śleszów-GKS Kobierzyce

Miedź II Legnica-AKS Strzegom

Sokół Wielka Lipa-Orzeł Ząbkowice Śląskie

 

Kolejka 6 - 13-14 września

 

Olimpia Kowary-Orzeł Ząbkowice Śląskie

AKS Strzegom-Sokół Wielka Lipa

GKS Kobierzyce-Miedź II Legnica

Chojnowianka Chojnów-LZS Stary Śleszów

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Granica Bogatynia

Zjednoczeni Żarów-Orkan Szczedrzykowice

Włókniarz Mirsk-KS Polkowice

Widawa Bierutów-Nysa Zgorzelec

 

Kolejka 7 - 20-21 września

 

Nysa Zgorzelec-Olimpia Kowary

KS Polkowice-Widawa Bierutów

Orkan Szczedrzykowice-Włókniarz Mirsk

Granica Bogatynia-Zjednoczeni Żarów

LZS Stary Śleszów-BKS Bobrzanie Bolesławiec

Miedź II Legnica-Chojnowianka Chojnów

Sokół Wielka Lipa-GKS Kobierzyce

Orzeł Ząbkowice Śląskie-AKS Strzegom

 

Kolejka 8 - 28 września

 

Olimpia Kowary-AKS Strzegom

GKS Kobierzyce-Orzeł Ząbkowice Śląskie

Chojnowianka Chojnów-Sokół Wielka Lipa

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Miedź II Legnica

Zjednoczeni Żarów-LZS Stary Śleszów

Włókniarz Mirsk-Granica Bogatynia

Widawa Bierutów-Orkan Szczedrzykowice

Nysa Zgorzelec-KS Polkowice

 

Kolejka 9 - 4-5 października

 

KS Polkowice-Olimpia Kowary

Orkan Szczedrzykowice-Nysa Zgorzelec

Granica Bogatynia-Widawa Bierutów

LZS Stary Śleszów-Włókniarz Mirsk

Miedź II Legnica-Zjednoczeni Żarów

Sokół Wielka Lipa-BKS Bobrzanie Bolesławiec

Orzeł Ząbkowice Śląskie-Chojnowianka Chojnów

AKS Strzegom-GKS Kobierzyce

 

Kolejka 10 - 11-12 października

 

Olimpia Kowary-GKS Kobierzyce

Chojnowianka Chojnów-AKS Strzegom

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Orzeł Ząbkowice Śląskie

Zjednoczeni Żarów-Sokół Wielka Lipa

Włókniarz Mirsk-Miedź II Legnica

Widawa Bierutów-LZS Stary Śleszów

Nysa Zgorzelec-Granica Bogatynia

KS Polkowice-Orkan Szczedrzykowice

 

Kolejka 11 - 18-19 października

 

Orkan Szczedrzykowice-Olimpia Kowary

Granica Bogatynia-KS Polkowice

LZS Stary Śleszów-Nysa Zgorzelec

Miedź II Legnica-Widawa Bierutów

Sokół Wielka Lipa-Włókniarz Mirsk

Orzeł Ząbkowice Śląskie-Zjednoczeni Żarów

AKS Strzegom-BKS Bobrzanie Bolesławiec

GKS Kobierzyce-Chojnowianka Chojnów

 

Kolejka 12 - 25-26 października

 

Olimpia Kowary-Chojnowianka Chojnów

BKS Bobrzanie Bolesławiec-GKS Kobierzyce

Zjednoczeni Żarów-AKS Strzegom

Włókniarz Mirsk-Orzeł Ząbkowice Śląskie

Widawa Bierutów-Sokół Wielka Lipa

Nysa Zgorzelec-Miedź II Legnica

KS Polkowice-LZS Stary Śleszów

Orkan Szczedrzykowice-Granica Bogatynia

 

Kolejka 13 - 2 listopada

 

Granica Bogatynia-Olimpia Kowary

LZS Stary Śleszów-Orkan Szczedrzykowice

Miedź II Legnica-KS Polkowice

Sokół Wielka Lipa-Nysa Zgorzelec

Orzeł Ząbkowice Śląskie-Widawa Bierutów

AKS Strzegom-Włókniarz Mirsk

GKS Kobierzyce-Zjednoczeni Żarów

Chojnowianka Chojnów-BKS Bobrzanie Bolesławiec

 

Kolejka 14 - 8-9 listopada

 

Olimpia Kowary-BKS Bobrzanie Bolesławiec

Zjednoczeni Żarów-Chojnowianka Chojnów

Włókniarz Mirsk-GKS Kobierzyce

Widawa Bierutów-AKS Strzegom

Nysa Zgorzelec-Orzeł Ząbkowice Śląskie

KS Polkowice-Sokół Wielka Lipa

Orkan Szczedrzykowice-Miedź II Legnica

Granica Bogatynia-LZS Stary Śleszów

 

Kolejka 15 - 15-16 listopada

 

LZS Stary Śleszów-Olimpia Kowary

Miedź II Legnica-Granica Bogatynia

Sokół Wielka Lipa-Orkan Szczedrzykowice

Orzeł Ząbkowice Śląskie-KS Polkowice

AKS Strzegom-Nysa Zgorzelec

GKS Kobierzyce-Widawa Bierutów

Chojnowianka Chojnów-Włókniarz Mirsk

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Zjednoczeni Żarów

 

Kolejka 16

 

Olimpia Kowary-Zjednoczeni Żarów

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Włókniarz Mirsk

Chojnowianka Chojnów-Widawa Bierutów

GKS Kobierzyce-Nysa Zgorzelec

AKS Strzegom-KS Polkowice

Orzeł Ząbkowice Śląskie-Orkan Szczedrzykowice

Sokół Wielka Lipa-Granica Bogatynia

Miedź II Legnica-LZS Stary Śleszów

 

Kolejka 17

 

Miedź II Legnica-Olimpia Kowary

LZS Stary Śleszów-Sokół Wielka Lipa

Granica Bogatynia-Orzeł Ząbkowice Śląskie

Orkan Szczedrzykowice-AKS Strzegom

KS Polkowice-GKS Kobierzyce

Nysa Zgorzelec-Chojnowianka Chojnów

Widawa Bierutów-BKS Bobrzanie Bolesławiec

Włókniarz Mirsk-Zjednoczeni Żarów

 

Kolejka 18

 

Olimpia Kowary-Włókniarz Mirsk

Zjednoczeni Żarów-Widawa Bierutów

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Nysa Zgorzelec

Chojnowianka Chojnów-KS Polkowice

GKS Kobierzyce-Orkan Szczedrzykowice

AKS Strzegom-Granica Bogatynia

Orzeł Ząbkowice Śląskie-LZS Stary Śleszów

Sokół Wielka Lipa-Miedź II Legnica

 

Kolejka 19

 

Sokół Wielka Lipa-Olimpia Kowary

Miedź II Legnica-Orzeł Ząbkowice Śląskie

LZS Stary Śleszów-AKS Strzegom

Granica Bogatynia-GKS Kobierzyce

Orkan Szczedrzykowice-Chojnowianka Chojnów

KS Polkowice-BKS Bobrzanie Bolesławiec

Nysa Zgorzelec-Zjednoczeni Żarów

Widawa Bierutów-Włókniarz Mirsk

 

Kolejka 20

 

Olimpia Kowary-Widawa Bierutów

Włókniarz Mirsk-Nysa Zgorzelec

Zjednoczeni Żarów-KS Polkowice

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Orkan Szczedrzykowice

Chojnowianka Chojnów-Granica Bogatynia

GKS Kobierzyce-LZS Stary Śleszów

AKS Strzegom-Miedź II Legnica

Orzeł Ząbkowice Śląskie-Sokół Wielka Lipa

 

Kolejka 21

 

Orzeł Ząbkowice Śląskie-Olimpia Kowary

Sokół Wielka Lipa-AKS Strzegom

Miedź II Legnica-GKS Kobierzyce

LZS Stary Śleszów-Chojnowianka Chojnów

Granica Bogatynia-BKS Bobrzanie Bolesławiec

Orkan Szczedrzykowice-Zjednoczeni Żarów

KS Polkowice-Włókniarz Mirsk

Nysa Zgorzelec-Widawa Bierutów

 

Kolejka 22

 

Olimpia Kowary-Nysa Zgorzelec

Widawa Bierutów-KS Polkowice

Włókniarz Mirsk-Orkan Szczedrzykowice

Zjednoczeni Żarów-Granica Bogatynia

BKS Bobrzanie Bolesławiec-LZS Stary Śleszów

Chojnowianka Chojnów-Miedź II Legnica

GKS Kobierzyce-Sokół Wielka Lipa

AKS Strzegom-Orzeł Ząbkowice Śląskie

 

Kolejka 23

 

AKS Strzegom-Olimpia Kowary

Orzeł Ząbkowice Śląskie-GKS Kobierzyce

Sokół Wielka Lipa-Chojnowianka Chojnów

Miedź II Legnica-BKS Bobrzanie Bolesławiec

LZS Stary Śleszów-Zjednoczeni Żarów

Granica Bogatynia-Włókniarz Mirsk

Orkan Szczedrzykowice-Widawa Bierutów

KS Polkowice-Nysa Zgorzelec

 

Kolejka 24

 

Olimpia Kowary-KS Polkowice

Nysa Zgorzelec-Orkan Szczedrzykowice

Widawa Bierutów-Granica Bogatynia

Włókniarz Mirsk-LZS Stary Śleszów

Zjednoczeni Żarów-Miedź II Legnica

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Sokół Wielka Lipa

Chojnowianka Chojnów-Orzeł Ząbkowice Śląskie

GKS Kobierzyce-AKS Strzegom

 

Kolejka 25

 

GKS Kobierzyce-Olimpia Kowary

AKS Strzegom-Chojnowianka Chojnów

Orzeł Ząbkowice Śląskie-BKS Bobrzanie Bolesławiec

Sokół Wielka Lipa-Zjednoczeni Żarów

Miedź II Legnica-Włókniarz Mirsk

LZS Stary Śleszów-Widawa Bierutów

Granica Bogatynia-Nysa Zgorzelec

Orkan Szczedrzykowice-KS Polkowice

 

Kolejka 26

 

Olimpia Kowary-Orkan Szczedrzykowice

KS Polkowice-Granica Bogatynia

Nysa Zgorzelec-LZS Stary Śleszów

Widawa Bierutów-Miedź II Legnica

Włókniarz Mirsk-Sokół Wielka Lipa

Zjednoczeni Żarów-Orzeł Ząbkowice Śląskie

BKS Bobrzanie Bolesławiec-AKS Strzegom

Chojnowianka Chojnów-GKS Kobierzyce

 

Kolejka 27

 

Chojnowianka Chojnów-Olimpia Kowary

GKS Kobierzyce-BKS Bobrzanie Bolesławiec

AKS Strzegom-Zjednoczeni Żarów

Orzeł Ząbkowice Śląskie-Włókniarz Mirsk

Sokół Wielka Lipa-Widawa Bierutów

Miedź II Legnica-Nysa Zgorzelec

LZS Stary Śleszów-KS Polkowice

Granica Bogatynia-Orkan Szczedrzykowice

 

Kolejka 28

 

Olimpia Kowary-Granica Bogatynia

Orkan Szczedrzykowice-LZS Stary Śleszów

KS Polkowice-Miedź II Legnica

Nysa Zgorzelec-Sokół Wielka Lipa

Widawa Bierutów-Orzeł Ząbkowice Śląskie

Włókniarz Mirsk-AKS Strzegom

Zjednoczeni Żarów-GKS Kobierzyce

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Chojnowianka Chojnów

 

Kolejka 29

 

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Olimpia Kowary

Chojnowianka Chojnów-Zjednoczeni Żarów

GKS Kobierzyce-Włókniarz Mirsk

AKS Strzegom-Widawa Bierutów

Orzeł Ząbkowice Śląskie-Nysa Zgorzelec

Sokół Wielka Lipa-KS Polkowice

Miedź II Legnica-Orkan Szczedrzykowice

LZS Stary Śleszów-Granica Bogatynia

 

Kolejka 30

 

Olimpia Kowary-LZS Stary Śleszów

Granica Bogatynia-Miedź II Legnica

Orkan Szczedrzykowice-Sokół Wielka Lipa

KS Polkowice-Orzeł Ząbkowice Śląskie

Nysa Zgorzelec-AKS Strzegom

Widawa Bierutów-GKS Kobierzyce

Włókniarz Mirsk-Chojnowianka Chojnów

Zjednoczeni Żarów-BKS Bobrzanie Bolesławiec

 
 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pogoń MarkociceKwisa Świeradów-Zdrój
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów-Zdrój
2015-04-12, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Orzeł Platerówka 1:2 Chmielanka Chmieleń
Sudety Giebułtów 2:1 Bazalt Sulików
Iskra Łagów 2:7 Stella Lubomierz
Olsza Olszyna 3:1 Skalnik Rębiszów
Cosmos Radzimów 4:1 Błękitni Studniska
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów - Zdrój
LSZ Radostów 2:4 LKS Jaśnica Opolno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Pogoń Markocice - LSZ Radostów
Kwisa Świeradów - Zdrój - Cosmos Radzimów
Olsza Olszyna - Błękitni Studniska
Iskra Łagów - Skalnik Rębiszów
Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz
Bazalt Sulików - Chmielanka Chmieleń
LKS Jaśnica Opolno - Orzeł Platerówka

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Ankiety

Czy Kwisa Świeradów ma szanse powalczyć o awans do kl O

Facebook

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 141, wczoraj: 145
ogółem: 1 113 276

statystyki szczegółowe