TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie klubu TKKF Kwisa Świeradów - Zdrój
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Platerówka - Chmielanka Chmieleń 1:2
  • Sudety Giebułtów - Bazalt Sulików 2:1
  • Iskra Łagów - Stella Lubomierz 2:7
  • Olsza Olszyna - Skalnik Rębiszów 3:1
  • Cosmos Radzimów - Błękitni Studniska 4:1
  • Pogoń Markocice - Kwisa Świeradów - Zdrój 4:2
  • LSZ Radostów - LKS Jaśnica Opolno 2:4
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Tomasz_Miakienko 4
2. bodzio26 3
3. chowan10 2

Losowa galeria

Puchar Polski: Kwisa Świeradów 1:4 (0:1) Włókniarz Mirsk
Ładowanie...

Sport.pl

Kalendarium

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

02

10-2017

pon.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

III liga Dolośląsko-Lubuska

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Piast Żmigród-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Karkonosze Jelenia Góra-Ślęza Wrocław9 sierpnia, 18:00

Foto-Higiena Gać-MKS Oława

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Lechia Dzierżoniów-Bielawianka Bielawa9 sierpnia, 17:00

Śląsk II Wrocław-UKP Zielona Góra

KP Brzeg Dolny-Zagłębie II Lubin

Polonia Trzebnica-Polonia/Sparta Świdnica

Dąb Przybyszów-Formacja Port 2000 Mostki

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Formacja Port 2000 Mostki

Polonia/Sparta Świdnica-Dąb Przybyszów

Zagłębie II Lubin-Polonia Trzebnica

UKP Zielona Góra-KP Brzeg Dolny

Bielawianka Bielawa-Śląsk II Wrocław

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Lechia Dzierżoniów

MKS Oława-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Ślęza Wrocław-Foto-Higiena Gać

Piast Żmigród-Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Karkonosze Jelenia Góra-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)20 sierpnia, 18:00

Foto-Higiena Gać-Piast Żmigród

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Ślęza Wrocław

Lechia Dzierżoniów-MKS Oława20 sierpnia, 17:00

Śląsk II Wrocław-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

KP Brzeg Dolny-Bielawianka Bielawa

Polonia Trzebnica-UKP Zielona Góra

Dąb Przybyszów-Zagłębie II Lubin

Formacja Port 2000 Mostki-Polonia/Sparta Świdnica

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Polonia/Sparta Świdnica

Zagłębie II Lubin-Formacja Port 2000 Mostki

UKP Zielona Góra-Dąb Przybyszów

Bielawianka Bielawa-Polonia Trzebnica

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-KP Brzeg Dolny

MKS Oława-Śląsk II Wrocław

Ślęza Wrocław-Lechia Dzierżoniów

Piast Żmigród-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Karkonosze Jelenia Góra-Foto-Higiena Gać23 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Foto-Higiena Gać-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Karkonosze Jelenia Góra

Lechia Dzierżoniów-Piast Żmigród

Śląsk II Wrocław-Ślęza Wrocław30 sierpnia, 17:00

KP Brzeg Dolny-MKS Oława

Polonia Trzebnica-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Dąb Przybyszów-Bielawianka Bielawa

Formacja Port 2000 Mostki-UKP Zielona Góra

Polonia/Sparta Świdnica-Zagłębie II Lubin

Kolejka 6 - 6-7 września

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Zagłębie II Lubin

UKP Zielona Góra-Polonia/Sparta Świdnica

Bielawianka Bielawa-Formacja Port 2000 Mostki

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Dąb Przybyszów

MKS Oława-Polonia Trzebnica

Ślęza Wrocław-KP Brzeg Dolny

Piast Żmigród-Śląsk II Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra-Lechia Dzierżoniów6 września, 18:00

Foto-Higiena Gać-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 7 - 13-14 września

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Lechia Dzierżoniów-Foto-Higiena Gać1 października, 16:00

Śląsk II Wrocław-Karkonosze Jelenia Góra

KP Brzeg Dolny-Piast Żmigród

Polonia Trzebnica-Ślęza Wrocław

Dąb Przybyszów-MKS Oława

Formacja Port 2000 Mostki-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Polonia/Sparta Świdnica-Bielawianka Bielawa

Zagłębie II Lubin-UKP Zielona Góra

Kolejka 8 - 17 września

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-UKP Zielona Góra

Bielawianka Bielawa-Zagłębie II Lubin

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Polonia/Sparta Świdnica

MKS Oława-Formacja Port 2000 Mostki

Ślęza Wrocław-Dąb Przybyszów

Piast Żmigród-Polonia Trzebnica

Karkonosze Jelenia Góra-KP Brzeg Dolny17 września, 18:00

Foto-Higiena Gać-Śląsk II Wrocław

Lechia Dzierżoniów-KS Stilon Gorzów Wielkopolski15 października, 15:30

Kolejka 9 - 20-21 września

Śląsk II Wrocław-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

KP Brzeg Dolny-Foto-Higiena Gać

Polonia Trzebnica-Karkonosze Jelenia Góra

Dąb Przybyszów-Piast Żmigród

Formacja Port 2000 Mostki-Ślęza Wrocław

Polonia/Sparta Świdnica-MKS Oława

Zagłębie II Lubin-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

UKP Zielona Góra-Bielawianka Bielawa

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Lechia Dzierżoniów

Kolejka 10 - 27-28 września

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-UKP Zielona Góra

MKS Oława-Zagłębie II Lubin

Ślęza Wrocław-Polonia/Sparta Świdnica

Piast Żmigród-Formacja Port 2000 Mostki

Karkonosze Jelenia Góra-Dąb Przybyszów27 września, 18:00

Foto-Higiena Gać-Polonia Trzebnica

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-KP Brzeg Dolny

Lechia Dzierżoniów-Śląsk II Wrocław27 września, 16:00

Bielawianka Bielawa-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Kolejka 11 - 4-5 października

Śląsk II Wrocław-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

KP Brzeg Dolny-Lechia Dzierżoniów

Dąb Przybyszów-Foto-Higiena Gać

Formacja Port 2000 Mostki-Karkonosze Jelenia Góra

Polonia/Sparta Świdnica-Piast Żmigród

Zagłębie II Lubin-Ślęza Wrocław

UKP Zielona Góra-MKS Oława

Bielawianka Bielawa-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Polonia Trzebnica

Kolejka 12 - 11-12 października

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

MKS Oława-Bielawianka Bielawa

Ślęza Wrocław-UKP Zielona Góra

Piast Żmigród-Zagłębie II Lubin

Karkonosze Jelenia Góra-Polonia/Sparta Świdnica11 października, 18:00

Foto-Higiena Gać-Formacja Port 2000 Mostki

Lechia Dzierżoniów-Polonia Trzebnica11 października, 16:00

Dąb Przybyszów-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

KP Brzeg Dolny-Śląsk II Wrocław

Kolejka 13 - 18-19 października

KP Brzeg Dolny-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Polonia Trzebnica-Śląsk II Wrocław

Dąb Przybyszów-Lechia Dzierżoniów

Polonia/Sparta Świdnica-Foto-Higiena Gać

Zagłębie II Lubin-Karkonosze Jelenia Góra

UKP Zielona Góra-Piast Żmigród

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-MKS Oława

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Formacja Port 2000 Mostki

Ślęza Wrocław-Bielawianka Bielawa

Kolejka 14 - 25-26 października

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-MKS Oława

Ślęza Wrocław-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Piast Żmigród-Bielawianka Bielawa

Karkonosze Jelenia Góra-UKP Zielona Góra25 października, 18:00

Foto-Higiena Gać-Zagłębie II Lubin

Lechia Dzierżoniów-Formacja Port 2000 Mostki25 października, 15:00

KP Brzeg Dolny-Polonia Trzebnica

Polonia/Sparta Świdnica-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Dąb Przybyszów-Śląsk II Wrocław

Kolejka 15 - 2 listopada

Polonia Trzebnica-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Dąb Przybyszów-KP Brzeg Dolny

Formacja Port 2000 Mostki-Śląsk II Wrocław

Polonia/Sparta Świdnica-Lechia Dzierżoniów

UKP Zielona Góra-Foto-Higiena Gać

Bielawianka Bielawa-Karkonosze Jelenia Góra

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Piast Żmigród

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Zagłębie II Lubin

Ślęza Wrocław-MKS Oława

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Ślęza Wrocław

Piast Żmigród-MKS Oława

Karkonosze Jelenia Góra-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie8 listopada, 17:00

Foto-Higiena Gać-Bielawianka Bielawa

Lechia Dzierżoniów-Zagłębie II Lubin8 listopada, 14:00

Śląsk II Wrocław-Polonia/Sparta Świdnica

KP Brzeg Dolny-Formacja Port 2000 Mostki

Polonia Trzebnica-Dąb Przybyszów

UKP Zielona Góra-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Formacja Port 2000 Mostki-Polonia Trzebnica

Polonia/Sparta Świdnica-KP Brzeg Dolny

Zagłębie II Lubin-Śląsk II Wrocław

UKP Zielona Góra-Lechia Dzierżoniów

Bielawianka Bielawa-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Foto-Higiena Gać

MKS Oława-Karkonosze Jelenia Góra

Ślęza Wrocław-Piast Żmigród

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Dąb Przybyszów

Kolejka 18

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Piast Żmigród

Ślęza Wrocław-Karkonosze Jelenia Góra

MKS Oława-Foto-Higiena Gać

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Bielawianka Bielawa-Lechia Dzierżoniów

UKP Zielona Góra-Śląsk II Wrocław

Zagłębie II Lubin-KP Brzeg Dolny

Polonia/Sparta Świdnica-Polonia Trzebnica

Formacja Port 2000 Mostki-Dąb Przybyszów

Kolejka 19

Formacja Port 2000 Mostki-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Dąb Przybyszów-Polonia/Sparta Świdnica

Polonia Trzebnica-Zagłębie II Lubin

KP Brzeg Dolny-UKP Zielona Góra

Śląsk II Wrocław-Bielawianka Bielawa

Lechia Dzierżoniów-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-MKS Oława

Foto-Higiena Gać-Ślęza Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra-Piast Żmigród

Kolejka 20

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Karkonosze Jelenia Góra

Piast Żmigród-Foto-Higiena Gać

Ślęza Wrocław-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

MKS Oława-Lechia Dzierżoniów

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Śląsk II Wrocław

Bielawianka Bielawa-KP Brzeg Dolny

UKP Zielona Góra-Polonia Trzebnica

Zagłębie II Lubin-Dąb Przybyszów

Polonia/Sparta Świdnica-Formacja Port 2000 Mostki

Kolejka 21

Polonia/Sparta Świdnica-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Formacja Port 2000 Mostki-Zagłębie II Lubin

Dąb Przybyszów-UKP Zielona Góra

Polonia Trzebnica-Bielawianka Bielawa

KP Brzeg Dolny-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Śląsk II Wrocław-MKS Oława

Lechia Dzierżoniów-Ślęza Wrocław

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Piast Żmigród

Foto-Higiena Gać-Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 22

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Foto-Higiena Gać

Karkonosze Jelenia Góra-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Piast Żmigród-Lechia Dzierżoniów

Ślęza Wrocław-Śląsk II Wrocław

MKS Oława-KP Brzeg Dolny

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Polonia Trzebnica

Bielawianka Bielawa-Dąb Przybyszów

UKP Zielona Góra-Formacja Port 2000 Mostki

Zagłębie II Lubin-Polonia/Sparta Świdnica

Kolejka 23

Zagłębie II Lubin-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Polonia/Sparta Świdnica-UKP Zielona Góra

Formacja Port 2000 Mostki-Bielawianka Bielawa

Dąb Przybyszów-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Polonia Trzebnica-MKS Oława

KP Brzeg Dolny-Ślęza Wrocław

Śląsk II Wrocław-Piast Żmigród

Lechia Dzierżoniów-Karkonosze Jelenia Góra

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Foto-Higiena Gać

Kolejka 24

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Foto-Higiena Gać-Lechia Dzierżoniów

Karkonosze Jelenia Góra-Śląsk II Wrocław

Piast Żmigród-KP Brzeg Dolny

Ślęza Wrocław-Polonia Trzebnica

MKS Oława-Dąb Przybyszów

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Formacja Port 2000 Mostki

Bielawianka Bielawa-Polonia/Sparta Świdnica

UKP Zielona Góra-Zagłębie II Lubin

Kolejka 25

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Lechia Dzierżoniów

UKP Zielona Góra-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Zagłębie II Lubin-Bielawianka Bielawa

Polonia/Sparta Świdnica-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Formacja Port 2000 Mostki-MKS Oława

Dąb Przybyszów-Ślęza Wrocław

Polonia Trzebnica-Piast Żmigród

KP Brzeg Dolny-Karkonosze Jelenia Góra

Śląsk II Wrocław-Foto-Higiena Gać

Kolejka 26

Lechia Dzierżoniów-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Śląsk II Wrocław

Foto-Higiena Gać-KP Brzeg Dolny

Karkonosze Jelenia Góra-Polonia Trzebnica

Piast Żmigród-Dąb Przybyszów

Ślęza Wrocław-Formacja Port 2000 Mostki

MKS Oława-Polonia/Sparta Świdnica

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Zagłębie II Lubin

Bielawianka Bielawa-UKP Zielona Góra

Kolejka 27

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Bielawianka Bielawa

UKP Zielona Góra-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Zagłębie II Lubin-MKS Oława

Polonia/Sparta Świdnica-Ślęza Wrocław

Formacja Port 2000 Mostki-Piast Żmigród

Dąb Przybyszów-Karkonosze Jelenia Góra

Polonia Trzebnica-Foto-Higiena Gać

KP Brzeg Dolny-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Śląsk II Wrocław-Lechia Dzierżoniów

Kolejka 28

Polonia Trzebnica-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Śląsk II Wrocław

Lechia Dzierżoniów-KP Brzeg Dolny

Foto-Higiena Gać-Dąb Przybyszów

Karkonosze Jelenia Góra-Formacja Port 2000 Mostki

Piast Żmigród-Polonia/Sparta Świdnica

Ślęza Wrocław-Zagłębie II Lubin

MKS Oława-UKP Zielona Góra

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Bielawianka Bielawa

Kolejka 29

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Dąb Przybyszów

Śląsk II Wrocław-KP Brzeg Dolny

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Bielawianka Bielawa-MKS Oława

UKP Zielona Góra-Ślęza Wrocław

Zagłębie II Lubin-Piast Żmigród

Polonia/Sparta Świdnica-Karkonosze Jelenia Góra

Formacja Port 2000 Mostki-Foto-Higiena Gać

Polonia Trzebnica-Lechia Dzierżoniów

Kolejka 30

Formacja Port 2000 Mostki-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Bielawianka Bielawa-Ślęza Wrocław

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-KP Brzeg Dolny

Śląsk II Wrocław-Polonia Trzebnica

Lechia Dzierżoniów-Dąb Przybyszów

Foto-Higiena Gać-Polonia/Sparta Świdnica

Karkonosze Jelenia Góra-Zagłębie II Lubin

Piast Żmigród-UKP Zielona Góra

MKS Oława-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Kolejka 31

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Polonia/Sparta Świdnica

Śląsk II Wrocław-Dąb Przybyszów

MKS Oława-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Ślęza Wrocław

Bielawianka Bielawa-Piast Żmigród

UKP Zielona Góra-Karkonosze Jelenia Góra

Zagłębie II Lubin-Foto-Higiena Gać

Formacja Port 2000 Mostki-Lechia Dzierżoniów

Polonia Trzebnica-KP Brzeg Dolny

Kolejka 32

Zagłębie II Lubin-KS Stilon Gorzów Wielkopolski

MKS Oława-Ślęza Wrocław

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)-Polonia Trzebnica

KP Brzeg Dolny-Dąb Przybyszów

Śląsk II Wrocław-Formacja Port 2000 Mostki

Lechia Dzierżoniów-Polonia/Sparta Świdnica

Foto-Higiena Gać-UKP Zielona Góra

Karkonosze Jelenia Góra-Bielawianka Bielawa

Piast Żmigród-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Kolejka 33

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-UKP Zielona Góra

Ślęza Wrocław-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

MKS Oława-Piast Żmigród

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie-Karkonosze Jelenia Góra

Bielawianka Bielawa-Foto-Higiena Gać

Zagłębie II Lubin-Lechia Dzierżoniów

Polonia/Sparta Świdnica-Śląsk II Wrocław

Formacja Port 2000 Mostki-KP Brzeg Dolny

Dąb Przybyszów-Polonia Trzebnica

Kolejka 34

Dąb Przybyszów-Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Polonia Trzebnica-Formacja Port 2000 Mostki

KP Brzeg Dolny-Polonia/Sparta Świdnica

Śląsk II Wrocław-Zagłębie II Lubin

Lechia Dzierżoniów-UKP Zielona Góra

KS Stilon Gorzów Wielkopolski-Bielawianka Bielawa

Foto-Higiena Gać-KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Karkonosze Jelenia Góra-MKS Oława

Piast Żmigród-Ślęza Wrocław

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pogoń MarkociceKwisa Świeradów-Zdrój
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów-Zdrój
2015-04-12, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Orzeł Platerówka 1:2 Chmielanka Chmieleń
Sudety Giebułtów 2:1 Bazalt Sulików
Iskra Łagów 2:7 Stella Lubomierz
Olsza Olszyna 3:1 Skalnik Rębiszów
Cosmos Radzimów 4:1 Błękitni Studniska
Pogoń Markocice 4:2 Kwisa Świeradów - Zdrój
LSZ Radostów 2:4 LKS Jaśnica Opolno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Pogoń Markocice - LSZ Radostów
Kwisa Świeradów - Zdrój - Cosmos Radzimów
Olsza Olszyna - Błękitni Studniska
Iskra Łagów - Skalnik Rębiszów
Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz
Bazalt Sulików - Chmielanka Chmieleń
LKS Jaśnica Opolno - Orzeł Platerówka

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Ankiety

Czy Kwisa Świeradów ma szanse powalczyć o awans do kl O

Facebook

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 143, wczoraj: 145
ogółem: 1 113 278

statystyki szczegółowe